Najnowsze opinie o szkoleniach

  • WST GROUP on OpinieUczestniczyłem w szkoleniu przypominającym UDT i pomimo, że z nazwy przypominające, to przekazano sporo nowej wiedzy nawet dla instalatora z doświadczeniem, która napewno się przyda. Szkolenie bardzo merytoryczne. Wykładowcy to eksperci w dziedzinie odpowiadający na każde pytania kursanta, gorąco polecam!
  • Ryszard Grzejszczyk mgr inż. informatyk, konsultant on OpinieSzkolenie naprawdę wyjątkowe! Doskonale usystematyzowana wiedza, wyłożona w przystępny, interesujący i przyjazny dla słuchacza sposób. Uwypuklenie wielu istotnych aspektów projektowania, instalacji i funkcjonowania systemów fotowoltaicznych, a także aspektów organizacyjno-prawnych, o których na ogół się nie mówi i są trudne do znalezienia w literaturze, a istotne dla optymalnej, długotrwałej eksploatacji. To co jest warte podkreślenia, to to, że wykładowcy nie marnowali czasu i referowali samo "gęste". Niewątpliwie warte polecenia. Choć wydawało mi się, że jestem dobrze przygotowany do tematu, dowiedziałem się wielu rzeczy na które wcześniej nie zwracałem uwagi i niewątpliwie jeszcze nie raz zajrzę do materiałów z kursu by utrwalić wiedzę.
  • Jakub C. on OpinieSzkolenie bardzo ciekawe i przeprowadzone w profesjonalny sposób przez specjalistów z pasją do OZE. Zawarto w nim bardzo szczegółową wiedzę. Organizacja bardzo dobra zarówno części teoretycznej jak i praktycznej. W tej cenie i z tym programem jest to obecnie jedno z najlepszych szkoleń o systemach fotowoltaicznych w Polsce.