SZKOLENIA ZAMKNIĘTE DLA FIRM I INSTYTUCJI

program dopasowany indywidualnie dla grupyPoza podstawową ofertą certyfikowanych szkoleń podstawowych oraz przypominających UDT, jak również szkolenia z zakresu systemów magazynowania energii, organizujemy także specjalistyczne szkolenia dla firm i instytucji, których zakres jest profilowany i dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Wybór specjalistycznego szkolenia zapewni Państwu możliwość dopasowania miejsca oraz terminu a przede wszystkim zakresu tematycznego szkolenia do profilu działalności Państwa organizacji tym samym gwarantując maksimum korzyści.

Bazując na bogatym doświadczeniu w branży odnawialnych źródeł energii a w szczególności branży PV, w naszej ofercie szkoleń profilowanych znajdą Państwo szkolenia między innymi z tematyki:

  • projektowania instalacji PV, w tym szkolenia z projektowania w programie PVsyst
  • aktualnej sytuacji prawnej / finansowej branży PV w Polsce
  • audytów instalacji PV
  • aspektów przeciwpożarowych instalacji PV

 

Szkolenia dla firm – informacje praktyczne

 

Program szkoleń

Potrzeby każdego klienta są różne, stąd przygotowując szczegółowy program opieramy się każdorazowo na wytycznych zamawiającego, konsultując i dopasowując go do potrzeb i charakteru działalności klienta. Program może składać się jedynie z teorii, praktyki lub obu aspektów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje.

Kadra dydaktyczna

Naszą kadrę dydaktyczną tworzą wysoce wykwalifikowani wykładowcy, posiadający bogate doświadczenie szkoleniowe oraz dorobek biznesowy. Współpracujemy ze specjalistami, którzy są jednocześnie pasjonatami i potrafią mówić o fotowoltaicznej w ciekawy oraz przystępny sposób.

Miejsce i format szkoleń

Specjalistyczne szkolenia dla firm prowadzone są w formie wykładów lub warsztatów online, jak również w bardziej tradycyjnej formie spotkania stacjonarnego. Z racji naszej lokalizacji forma stacjonarna dotyczy Krakowa lub Małopolski.

Cennik i terminy

Wszelkie szczegóły szkolenia, w tym format, program, termin, liczba godzin, ewentualna lokalizacja i katering jest ustalany indywidualnie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą specjalistycznych szkoleń, prosimy o kontakt.

Po uzgodnieniu wstępnych warunków otrzymają Państwo od nas szczegółową ofertę.

 

Serdecznie zapraszamy!

Opinie / referencje


Laboratorium Fotowoltaiczne Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Polskiej Akademii Nauk

Laboratorium Fotowoltaiczne Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Polskiej Akademii Nauk