Opinie o szkoleniach w naszej akademii fotowoltaiki


Najlepszą rekomendacją zajęć przygotowywanych przez naszych trenerów są opinie zadowolonych z zajęć kursantów. Wiele osób chwali sobie poziom prowadzenia oraz program teoretycznych kursów, ich poziom merytoryczny, warunki organizacyjne (w tym koszty i terminy szkoleń teoretycznych) oraz to, że każdemu z uczestników wydajemy imienny certyfikat poświadczający zdobycie nowych kompetencji. Równie pozytywne wrażenia mają osoby, które brały udział w naszych praktycznych kursach, a zdobyte podczas zajęć umiejętności wykorzystują w codziennej pracy. Pozytywne opinie, bogaty program szkoleń praktycznych oraz dorobek naszych trenerów praktyków to dla wielu osób powody skłaniające do zapisów się na prowadzone przez nas zajęcia. Zapraszamy do zapoznania się z rekomendacjami dotychczasowych kursantów!

187 komentarzy

 1. Bardzo dobre szkolenie, ogromna dawka usystematyzowanej wiedzy przydatnej każdemu kto kiedykolwiek zetknął się z tematyką zawodowo czy nawet hobbystycznie.
  Omówione są wszystkie najważniejsze aspekty związane z planowaniem, projektowaniem oraz instalacją systemów fotowoltaicznych.
  Szkolenie składało się z pełnych wiedzy interaktywnych webinariów plus zajęcia praktyczne podczas których prowadzący Pan Marcin zebrał i podsumował w sposób profesjonalny całość wiedzy nabytej podczas zajęć online.
  Szczerze polecam szkolenie jako obowiązkowe dla osób przygotowujących się do egzaminu UDT na certyfikowanego instalatora OZE z systemów fotowoltaicznych.

  Odpowiedz
 2. Szkolenie przeprowadzone mega profesjonalnie z ogromem przekazanej wiedzy. Widać było że wykładowcy są pasjonatami fotowoltaiki dzięki czemu przekazywali wiedzę w bardzo przystępny sposób oraz chętnie odpowiadali na pytania a zakres materiału był bardzo szeroki.

  Odpowiedz
 3. Szkolenie prowadzone z zakresu systemów magazynowania energii prowadzone w bardzo przystępny sposób. Bardzo dużo informacji: podstawy teoretyczne, praktyczne i prawne. Szkolenie prowadzone sprawnie i bez zbędnych informacji marketingowych/reklamowych. Zdecydowanie polecam.

  Odpowiedz
 4. Dziękuję bardzo za rzetelne i fachowe szkolenie z zakresu budowy systemów fotowoltaicznych . Panowie z ogromną wiedzą którą potrafią fajnie przekazać. Polecam serdecznie

  Odpowiedz
 5. Szkolenie bardzo konstruktywne, wykładowcy dbali o szczegóły, na zadawane pytania wykładowcy odpowiadali bardzo dokładnie, polecam wszystkim zainteresowanym chcących dogłębnie zgłębić tajniki tematu fotowoltaiki przed podejściem do egzaminu na certyfikowanego instalatora w UDT.

  Odpowiedz
 6. Dziękuję za profesjonalne podejcie do zagadnienia PV. Była to dla mnie solidna garść konkretnej wiedzy. Do tej pory byłem tylko po ciemnej stronie mocy (AC), teraz stoi przedemną jasna strona mocy – fotowoltaiczna.
  Poważnie było naprawdę bardzo przyjemnie i pożytecznie.
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 7. Szkolenie prowadzone w przystępny sposób. Bardzo dużo informacji: podstawy teoretyczne, praktyczne i prawne. Szkolenie prowadzone sprawnie i bez zbędnych informacji marketingowych/reklamowych. Zdecydowanie polecam.

  Odpowiedz
 8. Wszystko co najlepsze zostało już ujęte w poprzednich komentarzach. Szkolenia na Najwyższym poziomie. Ludzie z ogromną wiedzą. Naprawdę polecam bardzo. Niedługo egzamin UDT i przekonanie że zostałem odpowiednio przygotowany. Dziękuję bardzo wykładowcom.

  Odpowiedz
 9. Profesjonalna organizacja szkolenia. Firma wspiera wybór zakresu szkolenia i dobiera do potrzeb klienta. Marzenie! Samo szkolenie super. Duże doświadczenie i wiedza oraz profesjonalizm ekspertów prowadzących szkolenie. Ogromna znajomość tematu w każdym aspekcie. Łatwe przekazywanie wiedzy. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Można się naprawdę dużo dowiedzieć i nauczyć. Solidna i uczciwa firma. Polecam gorąco szkolenie. Dziękuję za wszystko. Życzę wszystkiego, co najlepsze.

  Odpowiedz
 10. Kurs bardzo efektywny. Wiedza zdobyta na kursie pozwoliła mi zdobyć uprawnienia instalatora w Szwecji za pierwszym podejściem. Dziękuję wykladowcom za przekazanie merytorycznie wiedzy. Polecam osobom mieszkającym za granica w pierwszej kolejności zrobić kurs tutaj. Pomaga znacznie zrozumiec przepisy innych krajow. Goraco polecam. Arek

  Odpowiedz
 11. Pierwsze szkolenie z zakresu instalatora PV odbyłem tutaj w 2017 roku. Egzamin UDT zdałem przy pierwszym podejściu, gdzie na 62 osoby podchodzące do egzaminu zaliczyło go tylko 19 osób.
  Szkolenia prowadzone w bardzo rzetelny, kompetentny i profesjonalny sposób, przez ludzi związanych z fotowoltaiką od strony praktycznej jak i naukowej (wykładowcy krakowskiego AGH-u oraz pracownicy PAN). Z tego też powodu po 5 latach ponownie do nich wróciłem na szkolenie przypominające, niezbędne do przedłużenia certyfikatu. Polecam gorąco.

  Odpowiedz
 12. Szkolenie na wysokim poziomie. Zakres wiedzy praktyczny na etapie instalacji jak i projektów. Wiedza teoretyczna jak i praktyczna przekazana przez wykwalifikowaną kadrę. Szczerze polecam

  Odpowiedz
 13. To było moje szkolenie przypominające. Nie sądziłem, że warto takie szkolenia odbywać. Uważałem, że wizyta na targach w Poznaniu i Kielcach, oraz praktyka wystarczą. Okazało się, że absolutnie warto. Bardzo dobrze przekazana najnowsza wiedza, konkretne informacje do wykorzystania w praktyce, świetni wykładowcy a co najważniejsze – rzetelne i wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania. Zdecydowanie lepszy przekaz, niż ten sprzed sześciu lat.
  Polecam zarówno stawiającym pierwsze kroki, jak i praktykom z wieloletnim stażem, aby nie popadać w rutynę i wyciągać wnioski z doświadczeń innych.

  Andrzej Chomczyk

  Odpowiedz
 14. Powiem szczerze, że czułem się jak na wykładach na studiach :). Ale pozytywnie. Wiedza przekazana konkretnie i rzeczowo. Slajdy bardzo fajnie przygotowane i aktualne. Duża pomoc przy przygotowaniu się do egzaminu przed UDT. Polecam.

  Odpowiedz
 15. Szkolenie bardzo dobrze zorganizowane. Oprócz wiedzy pokazana i omówiona praktyka na rzeczywistych przykładach. Szkolenie oparte o najnowszą wiedzę z uwzględnienie aktualnych aspektów prawnych i formalnych. Informacje wyniesione ze szkolenia dają wiedzę i umiejętności do samodzielnej budowy instalacji dla osób zaczynający swoją przygodę z branżą oraz uzupełniają wiedzę doświadczonym instalatorom.
  Zdecydowanie polecam.

  PS: branża mocno się rozwija, myśle ze za 2 lata powtórzę szkolenie.

  Odpowiedz
 16. Szkolenie merytoryczne , bez wciskania konkretnych produktów. Dla mnie osoby zupełnie nowej w branży bardzo pomocne. Wiele wiedzy kierunkującej na właściwe tory.

  Odpowiedz
 17. Mirosław, dnia 26-X-2022r,godz.9.25
  Bardzo polecam szkolenie teoretyczne i praktyczne prowadzone przez osoby wykonujące swoją pracę z pasją i posiadające ogromną wiedzę z zakresu fotowoltaiki i co najważniejsze umiejące ją przekazać kursantowi.
  Rekomenduję to szkolenie dla wszystkich niezdecydowanych.

  Odpowiedz
 18. Uczestniczyłem w szkoleniu przypominającym UDT i pomimo, że z nazwy przypominające, to przekazano sporo nowej wiedzy nawet dla instalatora z doświadczeniem, która napewno się przyda. Szkolenie bardzo merytoryczne. Wykładowcy to eksperci w dziedzinie odpowiadający na każde pytania kursanta, gorąco polecam!

  Odpowiedz
 19. Szkolenie naprawdę wyjątkowe! Doskonale usystematyzowana wiedza, wyłożona w przystępny, interesujący i przyjazny dla słuchacza sposób. Uwypuklenie wielu istotnych aspektów projektowania, instalacji i funkcjonowania systemów fotowoltaicznych, a także aspektów organizacyjno-prawnych, o których na ogół się nie mówi i są trudne do znalezienia w literaturze, a istotne dla optymalnej, długotrwałej eksploatacji. To co jest warte podkreślenia, to to, że wykładowcy nie marnowali czasu i referowali samo “gęste”.
  Niewątpliwie warte polecenia. Choć wydawało mi się, że jestem dobrze przygotowany do tematu, dowiedziałem się wielu rzeczy na które wcześniej nie zwracałem uwagi i niewątpliwie jeszcze nie raz zajrzę do materiałów z kursu by utrwalić wiedzę.

  Odpowiedz
 20. Szkolenie bardzo ciekawe i przeprowadzone w profesjonalny sposób przez specjalistów z pasją do OZE. Zawarto w nim bardzo szczegółową wiedzę. Organizacja bardzo dobra zarówno części teoretycznej jak i praktycznej. W tej cenie i z tym programem jest to obecnie jedno z najlepszych szkoleń o systemach fotowoltaicznych w Polsce.

  Odpowiedz
 21. Szkolenie prowadzone profesjonalnie, prelegenci z dużą wiedzą teoretyczną i życiową.
  Uczestnicyłem już w wielu szkoleniach na tych nie zasnąłem 🙂
  Poytywnie odbieram fakt braku promocji producentów, oraz uczciwie przekazaną wiedzę.

  Odpowiedz
 22. Szkolenie bardzo merytoryczne i fachowe. Wykładowcy znają się na rzeczy, z chęcią dzielą się swoją wiedzą i znają odpowiedź na każde z zadanych pytań. Na szkoleniu temat fotowoltaiki został wyczerpany kompleksowo, ponadto wytłumaczony w taki sposób, by każdy mógł dobrze zrozumieć zagadnienie. Oprócz świetnych wykładów, jest także część praktyczna prowadzona przez instalatora ze szkoleniową instalacją PV. Jeśli ktoś szuka rzetelnego szkolenia żeby wdrożyć się w fotowoltaikę, to naprawdę warto. Polecam, dziękuję i pozdrawiam!

  Odpowiedz
 23. Szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym, prowadzący dysponują ogromną wiedzą popartą doświadczeniem w branży, a do tego prezentują zagadnienia w rzeczowy i ciekawy sposób. Rekomenduję zarówno osobom potrzebującym przypomnienia pewnych zagadnień jak i rozpoczynających przygodę z fotowoltaiką.

  Odpowiedz
 24. Bardzo obszerne szkolenie zarówno z wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Pełny profesjonalizm. Polecam.

  Odpowiedz
 25. Szkolenie bardzo dobrze przygotowane pod względem merytorycznym i praktycznym. Wiedza przekazana w sposób przystępny nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z fotowoltaiką. Prowadzący w ciekawy sposób przedstawili wszystkie zagadnienia i wyczerpująco odpowiadali na zadane pytania.
  Polecam wszystkim to szkolenie, szczególnie dla osób zaczynających swoją przygodę z fotowoltaiką.

  Odpowiedz
 26. Ciekawe, treściwe, wyczerpujące, prowadzący mili i zaangażowani. Żeby znaleźć dziurę w całym na prawdę trzeba się postarać, a i tak się nie znajdzie. Warto przyjechać nawet z drugiego końca Polski.Polecam!

  Odpowiedz
 27. Szkolenie na bardzo dobrym poziomie. W dużej mierze poszerzyło moją wiedzę nt. fotowoltaiki. Wszystko dokładnie omówione przez profesjonalistów. Szczerze polecam.

  Odpowiedz
 28. Serdecznie polecam szkolenie. Bardzo wysoki poziom merytoryki. Polecam w szczególności osobom które nie maja zadnego pojęcia o PV. Wszystko zostało wyjaśnione ”od ogółu do szczegółu”. Polecam

  Odpowiedz
 29. Bardzo dziękuję za merytoryczne i kompleksowe przekazanie wiedzy. Z perspektywy czasu, z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że warto było jechać prawie 600 km z Gdańska, na szkolenie praktyczne, które odbyło się w dniu 10 lutego 2021 r. W skali od 0 do 10 wystawiam 10 i polecam każdemu, kto jest w jakikolwiek sposób zainteresowany fotowoltaiką.

  Odpowiedz
 30. Serdecznie dziękuję za wyczerpującą wiedzę przedstawioną podczas szkolenia oraz wsparcie i czas poświęcony po jego ukończeniu.
  Dzięki tej pomocy, mogłem się rozwijać i nawiązywać nowe znajomości w tak przyszłościowej branży.
  Dziękuję Panu Januszowi Tenecie za zajęcia z projektowania instalacji PV. Pan Janusz jest chodzącą ENCYKLOPEDIĄ wiedzy o fotowoltaice.
  Dziękuję Panu Marcinowi Niemcowi za możliwość zdobycia dużej wiedzy praktycznej.
  Praca w terenie to kurs w pigułce dla osób które dopiero raczkują w temacie Fotowoltaiki.
  Szkolenie polecam każdemu.

  Jeszcze raz dziękuję za wszystko.
  Pozdrawiam
  Mariusz – kursant z 8 października 2020, Kraków

  Odpowiedz
 31. Bardzo merytoryczne i profesjonalne szkolenie, wykłady prowadzone zrozumiałym językiem. Prowadzący przejrzyście i jasno tłumaczyli, moim zdaniem nawet dla osób nie związanych z tematem. Osobiście polecam. Szkolenie w dniach 3 – 4 luty 2021 r.

  Odpowiedz
 32. Szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym. Prowadzący bardzo dobrze przygotowani, widać tematyka fotowoltaiki jest im bardzo dobrze znana. Zajęcia ubogacone są prezentacjami multimedialnymi, które później udostępniają uczestnikom. Zwracają uwagę na zagadnienia, które mogą się pojawić na egzaminie UDT. Chętnie odpowiadają na każde pytanie uczestników. Całokształt kursu oceniam wzorowo!

  Odpowiedz
 33. Witam!! Szkolenie wyceniam wysoko. Z racji mojego zacięcia do samokształcenia, wiedza omawiana na szkoleniu była mi znana. Jednak uważam, że dla nowych instalatorów zostało przekazane wszystko , co jest niezbędne do poprawnego budowania instalacji. Wykładowcy potrafili przekazać wiedzę tak, że każdy powinien to zrozumieć.
  Wystawiam ocenę 5/5.

  Odpowiedz
 34. Zdecydowanie polecam szkolenie “Systemy fotowoltaiczne IMIM PAN – Teoria i Praktyka”. Bardzo szeroki zakres materiału i kompetentni wykładowcy szczegółowo odpowiadający na każde pytanie. Zapewniony dostęp do wielu materiałów w celu uporządkowania wiedzy po szkoleniu. Jedno z najlepszych szkoleń z zakresu fotowoltaiki, w których miałam okazje uczestniczyć. Dwa intensywne dni szkolenia pozwoliły przyswoić praktycznie tyle samo wiedzy, ile studia kierunkowe. Polecam wszystkim zainteresowanym!

  Odpowiedz
 35. Pomimo wieloletniej praktyki jako elektryk szkolenie uzupełniło mi wiedzę o szczegóły krytyczne w instalacjach fotowoltaicznych i poszerzyło wiedzę w optymalizacji kolejnych instalacji. Każde zajęcia prowadzone przez praktyków, którzy odpowiadali logicznie na najtrudniejsze pytania jak o instalacji i zakresu prawa. Jedzenie super i kawa z prawdziwego ekspresu. Gorąco polecam

  Odpowiedz
 36. Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie ,z udostępnieniem bardzo dużej ilości przydatnych materiałów. Materiał jaki został zaprezentowany był omawiamy w sposób bardzo rzeczowy oraz przystępny przez doskonałych specjalistów , praktyków .
  Bardzo polecam to szkolenie .

  Odpowiedz
 37. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie.Profesjonalne. Wykładowcy ludzie z pasją o olbrzymiej wiedzy ,praktycy co bardzo istotne, ogrom informacji do przekazania w bardzo przyswajalnej formie. Fajna atmosfera i duży poziom organizacyjny szkolenia. Polecam każdemu kto chce poznać zagadnienia fotowoltaiki.

  Odpowiedz
 38. Z pełnym przekonaniem polecam szkolenie prowadzone przez Laboratorium Fotowoltaiczne Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Polskiej Akademii Nauk. Prowadzący szkolenie to bez wątpienia specjaliści w dziedzinie fotowoltaiki. Szkolenie bardzo intensywne, dające duży zasób wiedzy. Nie bez znaczenia jest fakt, że wykładowcy odpowiadają na każde zadane pytanie (sugeruję zapisywanie pytań bo najczęściej odpowiedzi pojawiają się w toku szkolenia).
  Atmosfera bardzo przyjazna, sala nowoczesna i klimatyzowana. Wystarczająco duża by zapewnić dystans społeczny. I choć to nie najważniejsze to na pochwałę zasługuje również cattering – smaczny i zróżnicowany. Moja ocena 10 / 10

  Odpowiedz
 39. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, prowadzący to profesjonaliści i pasjonaci, bardzo sprawna organizacja.

  Odpowiedz
 40. Bardzo interesujące szkolenie, szeroki zakres tematyczny, pokazany w sposób przystępny i zrozumiały dla odbiorcy, profesjonalni wykładowcy mający dużą wiedzę i pasję. Polecam i zachęcam do uczestnictwa.
  Wykładowcy odpowiadali na każde pytanie.

  Odpowiedz
 41. Szkolenie ciekawe, przeprowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Widać że wykładowcy to pasjonaci, którzy dysponują dużą wiedzą merytoryczną i praktyczną. Polecam i Pozdrawiam

  Odpowiedz
 42. Miło i profesjonalnie.Ludzie pasjonaci, mocno zakorzenieni w temacie fotowoltaiki i potrafiący dostępnie przekazać posiadaną wiedzę. Polecam.

  Odpowiedz
 43. Bardzo profesjonalne oraz skuteczne podejście do szkolenia. Serdecznie polecam dla osób początkujących, jaki i zaawansowanych w dziedzinie fotowoltaiki.

  Odpowiedz
 44. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Naprawdę polecam. Zagadnienia z zakresu fotowoltaiki teorii i montażu od A do Z przekazane w sposób jasny przez wykładowców którzy znają się na tym co robią i mają do czynienia na codzień. Sala na której mieliśmy możliwość szkolenia pojemna czysta, catering w przerwach również godny poleceniam.
  Jeszcze raz polecam wszystkim kurs, bo znajdziecie wszystko czego potrzebujecie. Pozdrawiam i Polecam

  Odpowiedz
 45. Jeśli ktoś chciałby zdobyć wiedzę praktyczno-teoretyczną z zakresu fotowoltaiki to to szkolenie jest dla niego. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny. Prowadzący w sposób jasny, łatwoprzyswajalny przekazują swoją wiedzę ( i to nie małą) Szkolenie merytorycznie jak i organizacyjnie przeprowadzone profesjonalnie. I co najważniejsze- kontakt z tymi Fachowcami (przez duże “F”) nie kończy się wraz z przekroczeniem progu budynku w którym odbywało się szkolenie. Gorąco polecam

  Odpowiedz
 46. Szkolenie poprowadzone w rzetelny i merytoryczny sposób. Wszelkie zagadnienia przedstawione zostały w bardzo przystępnej formie. Polecamy wszystkim zainteresowanym.

  Odpowiedz
 47. Polecam obie części szkolenia. Zdobyłem dużo nowych informacji, a część potwierdziłem lub zweryfikowałem, bo nie wszystko co jest napisane w internecie to aktualne informacje. Wykładowcy kompetentni i zaangażowani. W części praktycznej można zobaczyć na żywo jak działa instalacja, systemy montażowe, kable, połączenia, zabezpieczenia,optymalizatory itd. Wisienka na torcie to świetny katering.

  Odpowiedz
 48. Uczestniczyłem w szkoleniu teoretycznym – on line poprzez Webinar. Świetnie przeprowadzone! Myślę, że na identycznym poziomie odbywają się szkolenia w sali. Wszystko na bieżąco wyjaśniane. Jakość audio-video bardzo dobra. I co najważniejsze – emanujący wiedzą prowadzący, którzy bardzo chętnie dzielą się swoją bogatą wiedzą.
  Z czystym sumieniem mogę gorąco polecić szkolenie i z niecierpliwością czekam na część praktyczną

  Odpowiedz
 49. Po tym szkoleniu nie miałem problemów zdać egzamin za pierwszym razem, na prawdę godne polecenia.

  Odpowiedz
 50. Przyjechałem na szkolenie jako elektryk, chcący założyć sobie we własnym zakresie instalacje fotowoltaiczną. Nie mam działalności chociaż pracuje w branży automatyki przemysłowej, mam wiedzę i potrzebne uprawnienia. Od szkolenia oczekiwałem przekazania wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, miałem także kilka pytań, na które uzyskałem odpowiedzi podczas szkolenia. Wykładowcy posiadali bogatą wiedzę praktyczną jak i teoretyczną, już same nazwiska oraz tytuły naukowe mówiły same za siebie. Egzamin UDT udało się zdać za pierwszym razem, pomimo upłynięcia 9 miesięcy od szkolenia. Jednym słowem, polecam to szkolenie za profesjonalizm i otwarcie na potrzeby klienta. Powodzenia!

  Odpowiedz
 51. Szkolenie odbyło się 19 i 20 lutego 2020roku. Zostało przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny.
  Gorąco polecam.

  Odpowiedz
 52. Brałem udział w szkoleniu 08-09 stycznia 2020. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie porusza wszystkie zagadnienia związane z fotowoltiką od ogniwa do kompletnej instalacji.Prowadzący przekazują swoją ogromną wiedzę bardzo przejrzyście i w łatwo przyswajalny sposób. Materiał przedstawiony na szkoleniu pozwolił mi przygotować się do egzaminu UDT w Gliwicach 28.01.2020 który zdałem za pierwszym podejściem (na 36 osób zdało 14). Dziękuję za rzetelnie przygotowane szkolenie organizatorowi i prowadzącym. Dzięki Waszej pracy egzamin był dla mnie przyjemnością.

  Odpowiedz
 53. Bardzo dobre szokolenie pozdrawiam

  Odpowiedz
 54. Szkolenie bardzo interesujące, wspaniała i szeroka wiedza wykładowców, informacje przekazywane w sposób zrozumiały dla każdego. Bravo dla organizatorów i wykładowców.Polecam wszystkim egzamin po nauce w Krakowie gwarantowane zdanie.

  Odpowiedz
 55. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, bardzo merytorycznie poprowadzone wykłady i część praktyczna, świetna cena za usługę i znakomite posiłki. Szczerze polecam.

  Odpowiedz
 56. Szkolenie na wysokim poziomie z wieloma niezbędnymi i praktycznymi informacjami. Kadra wykładowców jak na uczelni wyższej + certyfikowani instalatorzy. Doskonała organizacja. Z czystym sumieniem polecam każdemu.
  Chyba najlepszy kurs fotowoltaiki w kraju.

  Odpowiedz
 57. Na szkolenie przyjechałem z 5-oma pytaniami na które nie znalazłem odpowiedzi w internecie. Podczas szkolenia zadałem tylko jedno pytanie ponieważ na pozostałe 4 odpowiedzi były na wykładach. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia – Profesjonalne wykłady prowadzone przez wykwalifikowana kadrę. Polecam

  Odpowiedz
 58. Świetni wykładowcy, bogata tematyka przyswajalna dla uczestników na różnych poziomach znajomości elektrotechniki. Przerwy kawowe i catering pomogły przetrwać długie wykłady 🙂 Egzamin UDT zaliczony za pierwszym razem! Dziękuję i pozdrawiam.

  Odpowiedz
 59. Szkolenie na bardzo dobrym poziomie. Merytoryczne, bogate w wiedzę pod każdym względem dotyczącym fotowoltaiki. Nie spodziewałem się takiej oprawy gastronomicznej i tak nowoczesnej placówki.

  Odpowiedz
 60. Witam wszystkich zaiteresowanych. Szkolenie odbyłem 15 grudnia i przed trzema dniami zdałem egzamin w UDT w Katowicach. Szczerze polecam. Szkolenie poprowadzone bardzo merytorycznie i rzeczowo pomimo bardzo szerokiego zakresu i stosunkowo niewielkiej ilości czasu. Dodatkowo kontakt mailowy pozostawiony przez wykładowców. Ci ludzie to praktycy i pasjonaci. Z tą wiedzą można naprawdę zdać egzamin. Pozdrawiam serdecznie.

  Odpowiedz
 61. Bardzo obszerne szkolenie zarówno z wiedzy teoretycznej jak i praktycznej profesjonalizm w 1000%. Polecam.

  Odpowiedz
 62. Bardzo merytoryczne szkolenie. Polecam!

  Odpowiedz
 63. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Szerokie spektrum informacji podane w sposób mocno przystępny i bez naukowego “bełkotu”. Dla osób zaczynających swoją przygodę z OZE jest to fantastyczna szansa aby przyswoić dużo informacji w krótkim czasie. Zdecydowanie polecam !!!

  Odpowiedz
 64. Zdecydowanie polecam szkolenie. Merytoryczne i na wysokim poziomie.

  Odpowiedz
 65. Szkolenie przeprowadzone perfekcyjnie. Wszelkie wątpliwości były rozwiewane na miejscu. Merytorycznie najwyższy poziom. Polecam wszystkim.

  Odpowiedz
 66. Jarosław Urbaniak zarówno teoria jak i praktyka na bardzo wysokim poziomie. Wykładowcy o ogromnej wiedzy, żadne pytanie nie pozostawione bez odpowiedzi. Serdecznie polecam.

  Odpowiedz
 67. Szkolenie poprowadzone w profesjonalny sposób. Wszystko dokładnie wytłumaczone i przedstawione pomimo bardzo obszernego materiału. Prowadzący bardzo kompetentni zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej, chętnie odpowiadają na zadawane pytania. Poziom szkolenia określam jako bardzo wysoki i śmiało mogę je polecić. Wykładowcy pozostawili do siebie kontakt e-mailowy w przypadku pojawienia się dodatkowych pytań lub wątpliwości.

  Odpowiedz
 68. Zdecydowanie polecam.. !!

  Odpowiedz
 69. Kompetentnie, rzeczowo, profesjonalnie, wiedza aktualna, bardzo dobre źródło wiedzy. Jedyny minus : tematyka jest rozległa i czas na pełną prezentację w takiej wysokiej jakości szkolenia za krótki. Z przekonaniem godne rekomendacji i polecania. Było już 75 szkoleń co potwierdza trzymanie wysokiego poziomu.

  Odpowiedz
 70. Szczerze polecam szkolenie! Ogrom wiedzy przekazanej przez profesjonalistów w zaledwie intensywne 2 dni. Mnóstwo rozwianych wątpliwości i problemów. Bardzo dobre, a być może nawet niezbędne uzupełnienie studiów związanych z OZE (konkretne i praktyczne informacje).

  Odpowiedz
 71. Jestem po odbytym dwudniowym szkoleniu z fotowoltaiki w Krakowie. Jestem od wrażeniem. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm wśród prowadzących szkolenie. Szczerze polecam.

  Odpowiedz
 72. Szkolenia zorganizowane w sposób profesjonalny.
  Kadra specjalistów dysponuje ogromnym doświadczeniem.
  Serdecznie polecam !

  Odpowiedz
 73. Pełen profesjonalizm. Bogata oferta szkoleniowa, przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania. Zebranie i opracowanie tak obszernego tematu oraz szkolenie, imponujące. Serdecznie polecam

  Odpowiedz
 74. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie.Profesjonalne i merytoryczne. Wykładowcy są w stanie dotrzeć do każdego w mojej ocenie, ludzie z pasją o olbrzymiej wiedzy ,praktycy co bardzo istotne . Fajna atmosfera i duży poziom organizacyjny szkolenia. Polecam każdemu kto chce poznać zagadnienia fotowoltaiki.

  Odpowiedz
 75. Szkolenie było na wysokim poziomie. Na wszystkie nurtujące mnie pytania otrzymałem odpowiedz, za co bardzo dziękuje. Polecam je każdemu, kto posiada min. wiedzę z zakresu elektrotechniki, a także pragnie zagłębić wiedzę z fotowoltaiki.

  Odpowiedz
 76. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie . Wykładowcy są profesorami w tej dziedzinie. Polecam firmom instalacyjnym jak i osobom prywatnym.

  Odpowiedz
 77. Szkolenie świetnie przygotowane oraz przeprowadzone. Pomimo, że tematyką zajmuję się zawodowo, zaskoczony byłem ilością nowinek oraz rozwiązań. Wykładowcy to doskonali praktycy, żywo działający w branży. Polecam każdemu, zarówno doświadczonemu jak i laikowi.

  Odpowiedz
 78. Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie, ogromna wiedza i zaangażowanie prowadzących, Wykładowcy – pasjonaci , doskonałe przygotowanie merytoryczne, szereg informacji praktycznych. Naprawdę godne polecenia szkolenie.

  Odpowiedz
 79. Szkolenie poprowadzone w profesjonalny sposób. Wszystko dokładnie wytłumaczone i przedstawione pomimo bardzo obszernego materiału. Prowadzący bardzo kompetentni zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej, chętnie odpowiadają na zadawane pytania. Poziom szkolenia określam jako bardzo wysoki i śmiało mogę je polecić. Wykładowcy pozostawili do siebie kontakt e-mailowy w przypadku pojawienia się dodatkowych pytań lub wątpliwości.

  Odpowiedz
 80. Szkolenie przygotowane w sposób bardzo dobry, zarówno pod względem organizacji, jak również kompetencji prowadzących. Wiedza przekazywana jest w sposób zrozumiały, wykładowcy bardzo chętnie odpowiadają na wszelkie pytania, nawet po zakończeniu szkolenia. Serdecznie polecam!

  Odpowiedz
 81. Szkolenie merytoryczne i treściwe. Zdecydowanie polecam.

  Odpowiedz
 82. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Przekazana wiedza przez wykładowców pomogła mi usystematyzować informacje które już posiadałem i przyda się do egzaminu na instalatora OZE.Gorąco polecam zainteresowanym PV.

  Odpowiedz
 83. Właśnie jestem po egzaminie przed UDT w Rzeszowie. Powiem szczerze, że
  tematyka narzucona na egzaminie pokrywała się w 100% z wiedzą przekazaną nam na
  Waszym kursie. Żadne pytanie nie było dla mnie zaskoczeniem dzięki Państwa kursie.
  Oczywiście pewne zagadnienia musiałem sobie rozszerzyć – ale było to sygnalizowane
  na kursie. Dziękuję w związku z tym za przekazaną wiedzę, a Wasze profesjonalne
  podejście maja odzwierciedlenie w wynikach egzaminu. Jeszcze raz dziękuje i życzę
  sukcesów w obszarze fotowoltaiki.

  PS. Naprawdę jestem pod wrażeniem wiedzy wykładowców.

  Odpowiedz
 84. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, na każde pytania uczestnicy otrzymywali bardzo wyczerpujące odpowiedzi – wiedza prowadzących ogromna. Polecam z czystym sumieniem.

  Odpowiedz
 85. Szkolenie zorganizowane profesjonalnie. Ciekawe wykłady w atrakcyjnej formie, odnosiło się wrażenie, że wykładowcy są pasjonatami fotowoltaiki. Szczerze polecam.

  Odpowiedz
 86. Bardzo dobre szkolenie, polecam wszystkim zainteresowanym tematem. Profesjonalna kadra przekazująca wiedzę w sposób czytelny im zrozumiały. Bardzo dobry kontakt z organizatorem.

  Odpowiedz
 87. Dobre szkolenie serdecznie polecam wszystkim.

  Odpowiedz
 88. Szkolenie SUPER, wykładowcy bardzo dobrze przygotowani, wiedza przekazana w sposób czytelny i zrozumiały. Dobry kontakt z prowadzącymi. Polecam wszystkim!

  Odpowiedz
 89. Szkolenie super. Tak jest zawsze jak jest połączona wiedza z praktyką. Jestem bardzo zadowolony. Jako nie elektryk czasem nie nadążałem ale miałem przyjaznych współuczestników, dzięki nim doganiałem. Nic dziwnego jak się na bieżąco nie ma z tematem do czynienia. Ostatnio rozwiązywałem zadania z fizyki z zakresu elektryczności kilkanaście lat temu pomagając studiującej córce.
  Gorąco polecam.
  Zdecydowałem biorę się za budowę instalacji.

  Odpowiedz
 90. Szkolenie bylo fenomenalne, na wysokim poziomie jadé na wszystkie nastépne jak bédá.
  pozdrawiam Tomasz

  Odpowiedz
 91. Świetne szkolenie, dobrze zorganizowane, świetni wykładowcy potrafiący fantastycznie przekazać i zrozumieć ich wiedzę. Polecam wszystkim zainteresowanym fotowoltaiką.

  Odpowiedz
 92. Bardzo dobre, merytorycznie poprowadzone szkolenie, wykładowcy przygotowani wręcz perfekcyjnie, dało się odczuć iż wiedza przekazywana jest poparta praktyką, prowadzący odpowiadali wyczerpująco na pytania uczestników, absolutnie nie było możliwości doświadczenia nudy jak to często bywa na szkoleniach trwających od świtu do późnego popołudnia, a wręcz przeciwnie było ciekawie z dużą dawką wyważonego humoru. Prowadzący często wychodzili poza sztywne ramy programu szkolenia, wyczerpująco omawiając poszczególne tematy.
  Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym tematem PV.

  Odpowiedz
 93. Szkolenie bardzo ciekawe,polecam. Mimo szerokiego zakresu tematycznego przeprowadzone sprawnie, przystępnie i zrozumiale. Dość krótki wątek praktyczny ale zrozumiałe, że ze względu na czas trwania szkolenia. Według mnie za mało jednak tematów z praktycznych doświadczeń instalacyjnych oraz pomiarów i dokumentacji instalacji.

  Odpowiedz
 94. Szkolenie merytoryczne, bez udziwnień. Mam nadzieję że pomoże mi w dostosowaniu mojej wiedzy wyniesionej z rynków zachodniej Europy do polskich realiów. Dziękuję prowadzącym za wyrozumiałość i cierpliwość w odpowiadaniu na pytania padające z sali ( nie buły łatwe) , i rzeczowe wyjaśnienie zagadnień. Polecam

  Odpowiedz
 95. Świetne szkolenie, bardzo dużo praktycznych informacji. Kompetencja prowadzących i umiejętność przekazania wiedzy na najwyższym poziomie..

  Odpowiedz
 96. Szkolenie przeprowadzone w fachowy sposób, przez ludzi z dużym doświadczeniem i wiedzą. Polecam w 100%.

  Odpowiedz
 97. Polecam każdemu kto interesuje się tym tematem, naprawdę duża wiedza wykładowców i bardzo fajni wykładowcy.
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 98. Jasno, konkretnie, merytorycznie. Co ważne – nawet trudne zagadnienia wyjaśnione są w sposób przejrzysty i zrozumiały. Świetne przygotowanie do egzaminu UDT.

  Odpowiedz
 99. Merytorycznie bardzo dobrze przygotowane szkolenie.
  Imponująca wiedza wykładowców.
  Moja ocena 10/10

  Odpowiedz
 100. Szkolenie merytoryczne aczkolwiek moim zdaniem za dużo teorii za mało praktyki. Brakowało wątku o pomiarach elektrycznych

  Odpowiedz
 101. Fachowo i kompetentnie polecam szkolenia w tej firmie.

  Odpowiedz
 102. Dobrze przekazana praktyczna wiedza. Jak na dwa dni jest dużo informacji do przyswojenia, ale bardzo dokładnie tłumaczone i łatwe do przyswojenia. Miła atmosfera.

  Odpowiedz
 103. W szkoleniu uczestniczyłem w lutym 2019. Bardzo dobrzy wykładowcy (trenerzy), doświadczeni teoretycy i zarazem praktycy, potrafiący w sposób zrozumiały przekazać uczestnikom swoją wiedzę. Polecam to szkolenie zainteresowanym.

  Odpowiedz
 104. Serdecznie polecam.
  Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie.
  Bardzo dużo informacji teoretycznych i praktycznych.
  Po szkoleniu jestem w 100% przygotowany do wprowadzenia systemów fotowoltaicznych do mojej firmy oraz zdania egzaminu UDT.

  Odpowiedz
 105. Świetne szkolenie pozwalające na zdobycie najważniejszych informacji z zakresu odnawialnych źródeł energii (systemów fotowoltaicznych). Szkolenie zapewnia informacje zarówno z zakresów teoretycznych budowa systemów, budowa ogniw (technologie), prawa jak i z zakresów praktycznych. Zajęcia/warsztaty warte polecenie szczególnie ze względu na fakt iż prowadzą go osoby posiadające szeroką wiedzę praktyczną z dziedziny której się zajmują.

  Odpowiedz
 106. Bardzo dobre szkolenie. Profesjonalni wykładowcy, którzy przekazują wiedzę w łatwo przyswajalny sposób. Dużo praktycznych przykładów i materiałów szkoleniowych. Polecam wszystkim którzy chcą rozpocząć działalność w branży fotowoltaicznej.

  Odpowiedz
 107. Fantastyczne szkolenie. Profesjonalni wykładowcy posiadający dużą wiedzę. Odpowiadaj na każde pytanie bardzo szczegółowo.

  Odpowiedz
 108. Bardzo interesujące szkolenie, szeroki zakres tematyczny, ale pokazany w sposób przystępny i zrozumiały dla odbiorcy i profesjonalni wykładowcy zajmujący się tematyką od lat i mający dużą wiedzę i umiejętności praktyczne, które co najważniejsze potrafią przekazać. Polecam i zachęcam do uczestnictwa.
  Wykładowcy odpowiadali na każde pytanie, często podpowiadając rozwiązania na które pewnie sami byśmy nie wpadli.

  Odpowiedz
 109. Fantastyczne szkolenie, Dzięki wykładowcom z dużym doświadczeniem i wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną zdobyłem naprawdę dużą wiedzę i pokaźny zasób wiadomości teoretycznych. Polecam szkolenia wszystkim, którzy zainteresowani są fotowoltaiką, zarówno inwestorzy jak i instalatorzy.

  Odpowiedz
 110. Świetne szkolenie. Pokazuje temat z różnych perspektyw, od naukowych podstaw przez uwarunkowania prawne aż po czysto praktyczny aspekt instalacji. Polecam każdemu kto chce poznać tematykę PV lub pogłębić wiedzę.

  Odpowiedz
 111. Polecam szkolenie, dużo wiedzy i zagadnienia ciekawie przekazane przez prowadzących. Brawo! Osobiście proponuję wydłużenie szkolenia o jeden dodatkowy dzień ponieważ ciężko jest być na zajęciach od 9.00 do 20.00 – co prawda z przerwą na smaczny obiad.

  Odpowiedz
 112. Profesjonalne podejście. Miła załoga. Szkolenie udane i wiedza prowadzących jest bardzo duża i widać, że się tym interesują.
  Polecam!

  Odpowiedz
 113. Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Zakres materiału, który został przedstawiony dalece przekroczył moje oczekiwania. Teoria została przekazana jasno w oparciu o szereg praktycznych przykładów, co pozwoliło na szybsze i większe przyswojenie przekazywanych treści. Dodatkowo znakomity kontakt z prowadzącymi zarówno w trakcie, jak i po ukończeniu szkolenia. Serdecznie polecam.

  Odpowiedz
 114. Szkolenie na wysokim poziomie, wysoko wykwalifikowana kadra prowadzących z szeroką wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczna. Wykłady prowadzone w sposób ciekawy i przejrzysty. Prowadzący chętnie i rzeczowo odpowiadają na wszelkie pytania. Serdecznie polecam.

  Odpowiedz
 115. Szkolenie o bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym jak i praktycyzm. Bardzo przydatne dla osób, które chcą zostać instalatorami jak i dla tych, którzy planują zostać inwestorami systemów PV. Polecam.

  Odpowiedz
 116. Bardzo ciekawe sprecyzowanie wszystkich zagadnień,kadra zasiedziała w temacie(giganci wiedzy).Polecam bez jakiegokolwiek podtekstu naprawdę WARTO!!!!!!

  Odpowiedz
 117. Dokładne i ciekawie prowadzone omówienie zagadnienia, zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Rzeczowe i dokładne przygotowanie do egzaminu UDT.

  Odpowiedz
 118. Szkolenie przeprowadzone rzeczowo i na temat.Wykładowcy sympatyczni z ogromną wiedzą, potrafiący ją przekazać w przystępny sposób nie pozostawiając pytań bez odpowiedzi. Oferują swoją pomoc także po ukończeniu szkolenia . Szczerze polecam wszystkim zainteresowanym.

  Odpowiedz
 119. Świetna organizacja oraz dbałość o każdy szczegół i uczestnika .
  Ogrom wiedzy i doświadczenia porażający .
  Podziękowania za pomoc i przenikliwość dla pana Aleksandra .
  Pozdrawiam .

  Odpowiedz
 120. Szkolenie bardzo ciekawe, szeroki zakres i profesjonalni wykładowcy zajmujący się tematyką od lat. Polecam i zachęcam do uczestnictwa.

  Odpowiedz
 121. Szkolenie bardzo ciekawe, szeroki zakres tematyczny, ale pokazany w sposób przystępny i zrozumiały dla odbiorcy i profesjonalni wykładowcy zajmujący się tematyką od lat i mający dużą wiedzę i umiejętności praktyczne, które co najważniejsze potrafią przekazać. Polecam i zachęcam do uczestnictwa.

  Odpowiedz
 122. Bardzo szeroki zakres omawianego materiału, wysoce wykwalifikowana kadra wykładowców, którzy chętnie odpowiadają na zadawane przez uczestników pytania oraz profesjonalne podejście do sprawy składają się w jedną spójną całość, która pozwala uczestnikom szkolenia zgłębić swoją wiedzę w zakresie PV.
  Szczerze polecam każdej osobie zainteresowanej tematem fotowoltaiki.

  Odpowiedz
 123. Szkolenie jest niewątpliwie bardzo ciekawe, ponieważ pozwala na zapoznanie się z najważniejszymi zagadnieniami z zakresu fotowoltaiki w sposób zwięzły i całościowy. Rozwój fotowoltaiki jest w ostatnim okresie bardzo dynamiczny, gdyż jest to energia przyszłości i mocno alternatywna dla obecnych kopalnianych źródeł energii. Ogromną jej zaletą jest absolutna neutralność dla naszego środowiska bez istotnych efektów ubocznych i niekorzystnego wpływu na nasze środowisko. Praktyczne niewyczerpalne zasoby tej energii pozwalają bardzo poważnie myśleć o praktycznym wykorzystaniu i usprawnianiu procesu efektywności uzyskiwania tej energii. Temat wart dalszego szczegółowego poznania i praktycznego zastosowania. W związku z powyższym bardzo polecam te szkolenie ponieważ otwiera ono możliwości poznania działania i wykorzystania prawie pozbawionej wad energii słonecznej. Dodatkowo duże doświadczenie i wysoki poziom wiedzy wykładowców jednocześnie połączony z bardzo zrozumiałym przekazem, zilustrowanym licznymi przykładami, zapewnia zrozumienie i szybkie przyswojenie tego bardzo ciekawego zagadnienia.

  Odpowiedz
 124. Super szkolenie, duża wiedza prowadzacych, polecam wszystkim zainteresowanym.

  Odpowiedz
 125. Szkolenie praktyczne mimo niesprzyjających warunków przeprowadzono poprawnie. Wiedza przekazana w sposób zrozumiały i rzeczowy. Polecam.

  Odpowiedz
 126. Organizacja, wiedza i profesjonalizm prowadzących na najwyższym poziomie. Wiele informacji na temat fotovoltaiki przekazane w sposób zrozumiały, ciekawy.

  Odpowiedz
 127. Rozległa i bogata wiedza w przedstawianej tematyce szkolenia jak również duże doświadczenie w formie i sposobie przedstawienia słuchaczom zagadnień spowodowało, że szkolenie było ciekawe i profesjonalne.

  Odpowiedz
 128. (23.02.2017 ) Titov Volodymyr, Ukraina
  Szkolenie się podobało jako profesjonalne i nowoczesne.

  Odpowiedz
 129. 27 01 2017 waldemar kubas .szkolenie teoretyczne jak na jeden dzien bardzo duza dawka wiedzy ,wykładowcy maja duzo doswiadczenia w teorii i praktyce.polecam wszystkim .

  Odpowiedz
 130. Zakres materiału na szkoleniu z teorii jak i praktyki jest szeroki i możliwy do przyswojenia dla osoby nie będącej elektrykiem, takiej jak ja. Podstawowe informacje o systemach fotowoltaicznych wystarczą aby zostać słuchaczem na szkoleniu. Żadne pytanie nie sprawiło wykładowcom problemu co pokazuje, że mają bogate doświadczenie z zakresu montażu farm fotowoltaicznych. Udział w zajęciach pozwala poznać swoje słabe i mocne strony oraz daje odpowiedź na pytanie co i w jakim zakresie należy jeszcze przećwiczyć. Polecam zarówno potencjalnym instalatorom jak i hobbystom.

  Odpowiedz
 131. Zakres materiału na szkoleniu z teorii jak i praktyki jest szeroki i możliwy do przyswojenia dla osoby nie będącej elektrykiem, takiej jak ja. Podstawowe informacje o systemach fotowoltaicznych są wystarczą aby zostać słuchaczem na szkoleniu. Osoby prowadzące mają bogate. Żadne pytanie nie sprawiło wykładowcom problemu co pokazuje, że mają bogate doświadczenie z zakresu montażu farm fotowoltaicznych. Udział w zajęciach pozwala poznać swoje słabe i mocne strony oraz daje odpowiedź na pytanie co i w jakim zakresie należy jeszcze przećwiczyć. Polecam zarówno potencjalnym instalatorom jak i hobbystom.

  Odpowiedz
 132. Szkolenie bardzo ciekawe z bardzo dużą dawką wiedzy. Wykładowcy są fanatykami w tym co robią a wiedzę potrafią przekazywać na poziomie celującym.
  Jak ktoś się zastanawia czy warto iść na to szkolenie – odpowiem krótko WARTO…

  Odpowiedz
 133. Zajęcia prowadzone przez praktyków, trochę niedopisała pogoda , interesujące.Polecam

  Odpowiedz
 134. Szkolenie bardzo ciekawe z bardzo dużą dawką wiedzy. Wykładowcy są fanatykami w tym co robią a wiedzę potrafią przekazywać na poziomie celującym.
  Jak ktoś się zastanawia czy warto iść na to szkolenie – odpowiem krótko WARTO…

  Odpowiedz
 135. Szkolenie ciekawe, dużo informacji, duża wiedza prowadzących.

  Odpowiedz
 136. Serdecznie polecam , bardzo dużo interesujących informacji. Szkolenie na wysokim poziomie.

  Odpowiedz
 137. Szkolenie bardzo ciekawe i na wysokim poziomie merytorycznym,Bardzo duży zakres materiału i umiejętność przekazania wiedzy przez wykładowców- fachowcy i pasjonaci w tym co robią.Bardzo polecam

  Odpowiedz
 138. Polecam szkolenie, wysoko oceniam prelegentów oraz osoby odpowiedzialne za organizacje szkolenia.

  Odpowiedz
 139. Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny i rzeczowy. Czas przeznaczony na szkolenie wypełniony konkretami. Uczestnik nawet bez przygotowania i nie znający branży, podczas szkolenia mógł dowiedzieć się wszystkiego co najistotniejsze i otrzymać wskazówki dotyczące dalszego poznawania tematu: “co dalej”. Na uwagę zasługuje fakt, ze wszyscy wykładowcy dzielą się chętnie swoją wiedzą i doświadczeniem. Uczestnicy szkolenia otrzymują mnóstwo praktycznych przykładów oraz narzędzi pomocnych w branży. Polecam.

  Odpowiedz
 140. Szkolenie ciekawe i na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, widać chęć przekazania rzetelnych informacji. Prezentacje i materiały aktualne, zajęcia prowadzone przez fachowców. Duży zakres materiału – dwa dni to trochę mało czasu na przyjęcie wszystkiego, ale zawsze można dopytać:) Zero marketingu, sama wiedza i konkrety:)

  Odpowiedz
 141. Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny i rzeczowy. Czas przeznaczony na szkolenie wypełniony konkretami. Uczestnik nawet bez przygotowania i nie znający branży, podczas szkolenia mógł dowiedzieć się wszystkiego co najistotniejsze i otrzymać wskazówki dotyczące dalszego poznawania tematu: “co dalej”. Polecam.

  Odpowiedz
 142. Podczas szkolenia przekazano duży zastrzyk wiedzy w profesjonalny sposób, a co najważniejsze zrozumiały dla osób będących w różnym stopniu zaawansowania z zakresu OZE.

  Odpowiedz
 143. Szkolenia bardzo profesjonalne i rzeczowe. Prowadzący chętnie wyjaśniają i tłumaczą wszystkie zagadnienia.
  Gorąco polecam

  Odpowiedz
 144. Wiedza, znajomość rzeczy – bezcenne. Czerpać tylko , czerpać …

  Odpowiedz
 145. Bardzo profesjonalnie zorganizowane szkolenie.Ogromna wiedza. Szczerze Polecam.

  Odpowiedz
 146. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu , wiedzy i pasji. Prowadzący zajęcia potrafią przekazać wiadomości. Materiały szkoleniowe pomocne nie tylko podczas szkolenia. Polecam i nie żałuję dwóch dni w Krakowie.

  Odpowiedz
 147. Bardzo profesjonalnie zorganizowane szkolenie.Ogromna wiedza. Szczerze Polecam.

  Odpowiedz
 148. Szkolenie przygotowuje do egzaminu UDT i pokazuje przekrój wiedzy i umiejętności z zakresu fotowoltaiki.
  Wysoko oceniam też materiały szkoleniowe, z których można skorzystać jeszcze tuż przed egzaminem w UDT.
  Polecam szkolenie wszystkim zainteresowanym tą tematyką.

  Odpowiedz
 149. Merytoryczne, dobrze przygotowane szkolenie teoretyczne i praktyczne. Rzetelnie przekazano podstawy wiedzy z zakresu fotowoltaiki do egzaminu UDT. Wiedza prezentowana przez kadrę dydaktyczną była na wysokim poziomie. Organizacja, materiały szkoleniowe i pomocnicze przygotowano wzorowo. Prowadzący szkolenie chętnie udzielali konsultacji w trakcie kursu. Polecam ten kurs.

  Odpowiedz
 150. Szkolenie zorganizowane profesjonalnie, wykwalifikowani i kompetentni wykładowcy, bardzo miła atmosfera 😉 Gorąco polecam! 😉

  Odpowiedz
 151. Szkolenie zorganizowane profesjonalnie, wykwalifikowani i kompetentni wykładowcy, bardzo miła atmosfera 😉 Gorąco polecam! 😉

  Odpowiedz
 152. Merytoryczne, profesjonalne, godne polecenia.

  Odpowiedz
 153. Serdecznie polecam wszystkim jeszcze nie zdecydowanym. Szkolenie przeprowadzone na najwyższym poziomie z pasją wykładowców.

  Odpowiedz
 154. W szkoleniach uczestniczyłem w dniach 16-17.09.2015r zostały one przeprowadzone w sposób w pełni profesjonalny nie było pytań pozostawionych bez odpowiedzi, ponadto wiele praktycznych uwag zbudowanych na bazie 25 lat doświadczeń prowadzących.

  Odpowiedz
 155. Szczerze polecam szkolenia (teorię i praktykę). Jakiś czas temu byłem na podobnym 3-dniowym szkoleniu (nie wymienię firmy) i uważam, że państwa 2-dniowe szkolenie jest dużo bardziej konkretne, lepiej zorganizowane, przekazało więcej wiedzy i co ważne pozbawione marketingu w postaci “tu są nasze ulotki, chcemy żebyś był naszym dystrybutorem i oferował nasze produkty”.
  Dziękuje serdecznie i pozdrawiam.

  Odpowiedz
 156. Szczerze polecam szkolenia (teorię i praktykę). Jakiś czas temu byłem na podobnym 3-dniowym szkoleniu (nie wymienię firmy) i uważam, że państwa 2-dniowe szkolenie było dużo bardziej konkretne, lepiej zorganizowane, przekazało więcej wiedzy i co ważne pozbawione marketingu w postaci “tu są nasze ulotki, chcemy żebyś był naszym dystrybutorem i oferował nasze produkty”.
  Dziękuje serdecznie i pozdrawiam.

  Odpowiedz
 157. Bardzo dobra organizacja szkoleń, wykładowcy posiadają rozległą wiedzę praktyczną i teoretyczną. Informacje przekazywane przez pasjonatów były łatwiej przyswajalne i przez to bardziej ciekawe. Zdecydowanie polecam te szkolenia wszystkim zainteresowanym zagadnieniem fotowoltaiki.

  Odpowiedz
 158. Szkolenie odbyłem w dniu 20.05.2015. Organizacja bardzo dobra. Poziom wykładów wysoki, dużo praktycznych uwag. Polecam.

  Odpowiedz
 159. Polecam. Uczestniczyłem w kilku szkoleniach z zakresu PV i to było na najwyższym poziomie. Wykładowcy kompetentni, posiadający dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną, potrafiący ją przekazać uczestnikom szkolenia. No i lokalizacja – Kraków piękne miasto:)

  Odpowiedz
 160. Byłem na szkoleniach w lutym. Podzielam poprzednie opinie, bardzo dobre oba etapy szkoleń, szczególnie dobór wykładających, byli zarówno technolodzy / naukowcy jak i technolog / praktyk (dr. Teneta) oraz praktycy / instalatorzy. Wszyscy z dużą wiedzą i doświadczeniem. Polecam.

  Odpowiedz
 161. Każdy elektryk wie co to fotovoltanika , jednak żeby w tej dziedzinie działać trzeba takowe szkolenie odbyć .
  – takie moje spostrzeżenie po szkoleniu.

  Odpowiedz
 162. Otrzymałem bardzo dużo wiedzy teoretycznej, która była przekazana w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Na pewno w przyszłości ją wykorzystam.
  Tym co się jeszcze zastanawiają czy brać udział w szkoleniu to bardzo polecam

  Odpowiedz
 163. Szkolenie stało na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Wiedzy było tak dużo, że na każdej przerwie musiałem wypić solidną dawkę kawy aby być ciągle skoncentrowanym i jak najwięcej się nauczyć 🙂
  Zdecydowanie polecam te szkolenie wszystkim, począwszy od przedstawicieli handlowych, monterów, inżynierów czy też osób które rozważają zakup instalacji fotowoltaicznej dla swoich potrzeb. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie

  Odpowiedz
 164. Szkolenie było przeprowadzone bardzo merytorycznie, co z pewnością jest zasługą bardzo dobrze dobranych wykładowców. Poza wiedzą teoretyczną i praktyczną byli pasjonatami tego o czym mówili co zdecydowanie pomagało uczestnikom przyswoić wiedzę przez nich przekazywaną.
  Zdecydowanie polecam te szkolenie wszystkim, począwszy od przedstawicieli handlowych, monterów, inżynierów czy też osób które rozważają zakup instalacji fotowoltaicznej dla swoich potrzeb. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie

  Odpowiedz
 165. Bardzo dobrze przekazana wiedza
  Tak powinny być organizowane szkolenia w mniejszych miastach
  Pozdrawiam Adam

  Odpowiedz
 166. Bardzo dobrze przekazana wiedza
  Tak powinny być organizowane szkolenia w mniejszych miastach
  Pozdrawiam Adam

  Odpowiedz
 167. Bardzo dobre i owocne szkolenie! Wiadomosci przekazane w sposób jasny i czytelny. Prowadzący imponowali wiedzą teoretyczną jak i przygotowaniem praktycznym. Wyklady prowadzone w sposob ciekawy, zachęcający do słuchania, wzbogacone poczuciem humoru – widac duże doświadczenie. Organizacja wzorowo.
  Zdecydowanie polecam!

  Odpowiedz
 168. Uczestniczyłem w szkoleniu w lutym i szczerze polecam! Świetnie dobrani wykładowcy i do teori i do praktyki. Ogromna wiedza i doświadczenie w temacie. Przystępnie i fachowo przekazywane informacje. Ogólnie bardzo dobrze zaplanowane i zorganizowane szkolenie! Polecam.

  Odpowiedz
 169. Szkolenie było bardzo rzeczowe i czas jaki poświęciłem, nie był czasem zmarnowanym. Niestety czas szkolenia nie pozwolił na zagłębianie się w poszczególne elementy instalacji, jednak cel jakim było właściwe ukierunkowanie uczestników na problem instalacji fotowoltaicznych został w pełni osiągnięty.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 170. Bardzo dobre szkolenie! Informacje, w tym w szczególności kwestie finansowo prawne przedstawione były jak przysłowiowa “kawa na ławę” – czyli w jakie instalacje w Polsce warto inwestować a w jakie nie ma to sensu. Jako instalator polecam też Szkolenie Praktyczne – mnóstwo praktycznych informacji, projektowanie, montaż, załatwienie spraw z energetyką itd. Dziękuje i polecam innym!

  Odpowiedz
 171. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia w którym brałem udział 4.12.2014r. Wykłady powiązane z praktyką w dobry sposób się sprawdziły i według mojej opinii oraz pozostałych uczestników w znacznej mierze przybliżyły nam tematykę fotowoltaiki. Pomimo dużej rozbieżności zawodowej poszczególnych uczestników wykłady były dla nas czytelne i chętnie uczestniczyliśmy w zajęciach (nie było żadnych dłużyzn). Praktyczna część też się powiodła bo mogliśmy własnoręcznie podłączyć panele PV i uzyskać trochę zielonej energii (nawet zaświeciło nam słońce). Do logistyki też nie można mieć żadnych zastrzeżeń wszystko było zorganizowane z dobrym rozmysłem i we właściwym czasie. Życzę dalszych sukcesów.

  Odpowiedz
 172. Szkolenie pomocne szczególnie jeśli chodzi o inwestorów choć wydaje mi się w nie których zagadnieniach poszególni wykładowcy sobie nawzajem zaprzeczali przez co można było się trochę pogubić czy warto inwestować w dane rozwiązanie czy nie . Część fizyko chemiczna momentami za skomplikowana. I co ważne podstawowe szkolenie trwa jeden dzień a nie jak u innych 3 dni przy takim samym programie. Jestem zadowolony i polecam

  Odpowiedz
 173. Bardzo dobre szkolenie, ciekawie prowadzone. Dużo wiedzy praktycznej. Jedyny minus moim zdaniem to część dotycząco procesów fizyczno-chemicznych w samych ogniwach. Część zbyt krótka, żeby sprawę rzetelnie wytłumaczyć i zbyt techniczna dla szerokiej publiki – proponował bym ją pominąć i rozbudować pozostałe, szczególnie dotycząca praktycznych zagadnień instalacyjnych, która z trudem się mieści w czasie, a wydaje mi się najbardziej wszystkich interesuje. Polecam!

  Odpowiedz
 174. Bardzo dobre i na wysokim poziomie szkolenie z zakresu PV. Najlepsze w jakim brałem udział. Strona organizacyjna bardzo dobra. Profesjonalizm wykładowców na najwyższym poziomie Z całym przekonaniem będę je polecał zainteresowanym.

  Odpowiedz
 175. Jako teoretyk szukałam możliwości zdobycia wiedzy praktycznej z fotowoltaiki. Nowością proponowaną przez Organizatorów są szkolenia praktyczne, które w sposób komplementarny i całościowy uzupełniają wiedzę przekazaną na szkoleniach teoretycznych. Zespół naukowców i praktyków pokazał narzędzia i niezbędne elementy do projektowania instalacji fotowoltaicznych oraz umożliwił poznanie i wykonanie rzeczywistej instalacji ze wszystkimi komponentami. Wszystkie pytania i wątpliwości uczestników były na bieżąco weryfikowane metodą prób i błędów, co pozwoliło na jeszcze lepsze zrozumienie tematu. Prowadzący wykazali się znakomitą wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Zajęcia prowadzone były w sposób interaktywny, co pozwoliło na przekazanie treści najciekawszych dla słuchaczy. Wykłady odbywały się bez nachalnego marketingu. Jako uczestnik szkolenia praktycznego uważam, że ta część jest znakomitym dopełnieniem części teoretycznej. Polecam każdemu w celu zdobycia pełnej i rzetelniej wiedzy z zakresu fotowoltaiki.

  Odpowiedz
 176. Jako początkujący w dziedzinie fotowoltaiki oczekiwałem od szkolenia wiedzy tak jak na kursach dla początkujących. Moje oczekiwania zostały spełnione. Pokazano zarówno pozytywy jak i negatywy – co daje możliwość obiektywnego analizowania problematyki związanej z energią słoneczną. Fakt przekazywania wiedzy przez naukowców jest bardzo istotny, ważny ale momentami powodował pesymistyczne nastawienie. Jednak drugi dzień szkolenia rzucił więcej słońca na potencjał słonecznej energii i jej wykorzystania.

  Odpowiedz
 177. Bardzo dobre szkolenie, obiektywne, przystępnie prowadzone, polecam

  Odpowiedz
 178. Fotowoltaika jako nowa dziedzina wymaga wiedzy, oraz praktycznego wykorzystania, uczestnicząc w kursie nabyłem wiadomości, które pozwalają na zrozumienie zasady działania oraz praktycznego zastosowania. Oczywiście moją podstawą jest praktyka w działalności branży elektrycznej (co wybitnie pomaga). Jednak uważam że jestem dopiero na początku zdobywania wiedzy z tej dziedziny, wykładowcy uczestniczący w kursie posiadają wysoką wiedzę, którą nie łatwo przekazać w krótkim czasie trwania kursu – a jednak doskonale wywiązali się z “powierzonych zadań”. Pozdrawiam, Krzysztof Młodzik.

  Odpowiedz
 179. Bardzo dobre szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Duża wiedza wykładowców przekazanana w interesujący sposób. Z pewnością będę polecał to szkolenie.

  Odpowiedz
 180. Witam,
  Szkolenie w dniu 10 07 było moim kolejnym szkoleniem , do tej pory brakowało mi wiedzy praktycznej z podłączenia inwertera – falownika do sieci oraz zabezpieczenia instalacji od strony prądu stałego i zmiennego.
  Nie bez znaczenia było również podczas szkolenia przekazanie wiedzy przez szkolących o praktycznych doświadczeniach z kontaktów z zakładami energetycznymi.
  W krótkim terminie planuję zakup i uruchomienie dwóch mikroinstalacji o zainstalowanej mocy 2-4kWp.
  Po zainstalowaniu postaram się podzielić informacjami o działaniu.
  Dziękuję za wspólnie spędzony czas

  Pozdrawiam
  Stanisław Gał

  Odpowiedz
 181. Bardzo dobre szkolenie z zakresu ogólnych zagadnień z fotowoltaiki i aspektów biznesowych,bez niepotrzebnych prezentacji produktowych.

  Odpowiedz
 182. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Godne polecenia w zakresie zagadnień technicznych i prawnych. Pozwala wypracować harmonogram przyszłych działań w zakresie biznesowym. Przydatne dla zarządzających i projektantów. Mniej przydatne dla instalatorów.

  Odpowiedz
 183. Szkolenie bardzo wartościowe, prowadzone przez naukowców z pasją. Nie ma tutaj żadnego marketingu. Wiadomości pozwalają zrozumieć procesy technologiczne, sytuację makroekonomiczną i prawną, które pomagają podejmować decyzje inwestycyjne. POLECAM GORĄCO.
  Proszę organizatorów o warsztaty z zakresu projektowania albo nawet instalacji systemów.

  Odpowiedz
 184. Byłem na kilku szkoleniach z OZE, w tym organizowanych przez zagraniczne firmy głównie prezentujące swoje produkty i mogę powiedzieć, że Państwa szkolenie na ich tle zdecydowanie się wyrożnia. Jest rzeczowo, konkretnie i bez nachalnego marketingu. Zdecydowanie POLECAM!

  Odpowiedz
 185. Brakowało mi elemetów czysto praktycznych – montowania paneli itd., jakkolwiek jakość i ilość informacji była na tyle duża, że zdecydowanie polecam szkolenie. Co ważne wykładowcy nie promują konkretnych firm i produktów skupiając się na obiektywnej prezentacji jakimi parametrami kierować się przy wyborze paneli, inwerterów itd.

  Odpowiedz
 186. Brałem udział w szkoleniu w kwietniu. Według mnie najbogatsze merytorycznie szkolenie z zakresu fotowoltaiki na jakim byłem. Bardzo fachowi i zaangażowani prowadzący z dużą pasją do tematu. Gdyby nasi ustawodawcy mieli choć 10% tej wiedzy, projekt ustawy o OZE wyglądałby zupełnie inaczej!

  Odpowiedz
 187. Szkolenie na dobrym poziomie merytorycznym bez “wtrętów” reklamowych, co pozwala żywić nadzieję, że zdobyta wiedza umożliwi mi stworzenie podstawy do podjęcia właściwych decyzji inwestycyjnych. Pozytywnie oceniam również profesjonalność wykładowców a także samą organizację i przebieg szkolenia.
  Osobom zainteresowanym będę z przekonaniem rekomendował to szkolenie.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Laboratorium Fotowoltaiczne Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Polskiej Akademii Nauk

Laboratorium Fotowoltaiczne Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Polskiej Akademii Nauk