Dofinansowanie do szkoleń


Oprócz działalności szkoleniowej – we współpracy z zewnętrznym partnerem – staramy się także udzielać wsparcia naszym klientom w zakresie pozyskania dotacji na organizowane przez nas szkolenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasz partner jest w stanie przeanalizować aktualne opcje dofinansowania oraz – w przypadku ich dostępności – skutecznie wesprzeć “krok po kroku” osoby zainteresowane pozyskaniem środków finansowych na szkolenie.

 

W celu uzyskania informacji o aktualnie dostępnych opcjach dofinansowania (źródło, warunki, czas przebiegu procesu, wysokość ewentualnego wsparcia), prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza kontaktowego.

Nasz partner wkrótce skontaktuje się z Tobą. Zapraszamy!


Przepisz obok słowo dofinansowanie

* pole wymagane

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wysyłając formularz osoba:
Wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu pozyskania dofinansowania do szkoleń, zgodnie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Laboratorium Fotowoltaiczne Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Polskiej Akademii Nauk

Laboratorium Fotowoltaiczne Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Polskiej Akademii Nauk