Formularz zgłoszeń


Zainteresowała Cię nasza oferta kursów praktycznych? Zapraszamy do zgłoszeń! Zachęcamy też do sprawdzenia aktualnego terminarza szkoleń praktycznych i znalezienia odpowiadającej nam daty zajęć. W razie wątpliwości – prosimy o kontaktOsoby, którym zależy na przedłużeniu ważności Certyfikatu Instalatora OZE zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapisania się na szkolenie przypominające dla instalatora systemów fotowoltaicznych. Informujemy, że udział w szkoleniu to jeden z warunków odnowienia certyfikatu.
W celu rejestracji prosimy o wypełnienie krótkiego formularza poniżej. Następnie na Państwa adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie rejestracji wraz z fakturą proforma i formami płatności. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących szkoleń lub rejestracji prosimy o kontakt.

Przepisz obok słowo fotowoltaika

* pole wymagane

Wysyłając zgłoszenie uczestnik:
1. Wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu udziału w szkoleniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu dydaktycznego, zgodnie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
2. Akceptuje “Regulamin i ogólne warunki uczestnictwa w szkoleniu“.

Laboratorium Fotowoltaiczne Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Polskiej Akademii Nauk

Laboratorium Fotowoltaiczne Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Polskiej Akademii Nauk